Galvano Mondo

Galvano Mondo
شرکت گالوانوموندو "Galvano Mondo" فعالیت خود را در سال 1944 با راه اندازی خط گالوانیزه گرم و همچنین تولید لوازم آشپزخانه آغاز نمود. این شرکت در سال 1968 تولید مواد شیمیایی آبکاری را شروع و با پیشرفت سریع در این زمینه به یکی از بزرگترین کمپانیهای تولیدکننده مواد شیمیایی در دنیا تبدیل شد. قریب 50 سال حضور در زمینه تولید مواد شیمیایی در بازارهای جهانی، نام این شرکت را در کنار بزرگان تولید کننده مواد شیمیایی جهان قرار داده است. هم اکنون گالوانوموندو با 4 دفتر و انبار نگهداری محصولات در 4 کشور (من جمله ایران) و 50 توزیع کننده در 35 کشور درحال خدمت رسانی به مشتریانش می باشد.دفتراصلی و سایت اصلی تولیدات شرکت گالوانوموندو در استانبول ترکیه واقع شده است.
کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات این شرکت سبب شد این شرکت بعنوان یکی از صادر کنندگان برجسته در دهه 90 میلادی به بسیاری از کشورهای جهان قرار گیرد.
 دانش گسترده گالوانوموندو، نه ‌تنها در تولید محصولات با کیفیت، بلکه در گستره ‌ای از خدمات و پشتیبانی فنی مشتریان نهفته است.
شرکت نیکل گستر مفتخر است به عنوان دفتر رسمی و نماینده انحصاری شرکت گالوانوموندو ترکیه در ایران در زمینه واردات افزودنی های انواع پروسه های آبکاری، مشاوره، طراحی و ساخت مواد، تجهیزات و خطوط الکتروفورتیک در خدمت مشتریان محترم باشد.
 شرکت های GalvanoŞimşek و TFM Makine به عنوان خواهرخوانده های شرکت Galvano Mondo در زمینه ساخت مواد شیمیایی پایه و افزودنی های آبکاری، خطوط و تجهیزات آبکاری نیمه اتوماتیک تا تمام اتوماتیک، ماشین آلات شستشو و التراسونیک در صنایع مختلف می باشند و شرکت نیکل گستر با افتخار به عنوان نماینده انحصاری این شرکت ها در حال ارائه محصولاتشان در ایران می باشد.