شرکت WET آلمان

شرکت WET  آلمان
شرکت wet  آلمان با مدیریت مشترک آقای مسعود نظار و Mr. Holder که با هدف برقراری ارتباط کاری ، مشاوره در ایران به زبان فارسی ، تولید محصولات در ایران و تبادل تکنولوژی با شرکت نیکل گستر همکاری دارد.
شرکت WET  آلمان فعال در تمامی زمینه های مرتبط با آب (Water)،  محیط زیست (Enviroment) و تکنیک ها (Technics) می باشد.
نقش و تمرکز اصلی در طراحی و اجرای سیستم های تصفیه آب و هوا و پساب از دیگر زمینه های فعالیت این شرکت می باشد.

از جمله مشتریان  WET :
صنایع معادن، صنعت اتومبیل سازی ( شرکتهایی مثل بنز، آئودی و پورشه)، صنعت برق ، صنعت هوافضا ، صنعت پزشکی صنایع شیمیایی- صنایع پلاستیک سازی –صنایع کاغذ سازی و...می باشد.

گروه WET با کادر مجرب از مهندسان حرفه ای با هدف کیفیت عالی محصولات و تداوم در هر مرحله از پروژه، همواره تلاش نموده تا درخواست مشتریان را دریافت نموده و نسبت به انجام آنها با آخرین تکنولوژی و فن آوری روز دنیا در کوتاهترین زمان ممکن اقدام نماید. و شعار خود را مهارت - کیفیت – تجربه قرار داده است. خط مشی و اصول فکری مدیران این شرکت در تمامی مراحل از ابتدای مشاوره – طراحی، تا انتهای اجرا در راستای حفظ محیط زیست و بقای آن است، و آنچه به همکاران ما انگیزه می دهد تا همه روزه در آلمان و در هر مکان مورد نظر شما با تلاش شبانه روزی در جستجوی آن باشند جلب رضایت و اعتماد شماست. گروه وت در زمینه ی تولید مواد شیمیایی آبکاری فلزات، تولید مواد شیمیایی خاص برای استفاده در تصفیه فاضلاب صنعتی، و رسوب فلزات سنگین، مهندسی سطح آبکاری فلزات، ساخت و سرویس قطعات یدکی، خطوط آبکاری با آخرین تکنولوژی و فن آوری نوین و راه حل های عملی – نوآورانه فعالیت دارد. و شرکت نیکل گستر مفتخر است که در زمینه واردات تجهیزات خطوط تصفیه آب و پساب آبکاری ، طراحی و راه اندازی خطوط آبکاری به صورت دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک، انواع فیکسچرهای آبکاری با همکاری شرکت وت آلمان بعنوان تنها نماینده در ایران مشغول فعالیت باشد.